HubSpot Platinum Partner با جریان های قابل پیش بینی و قابل تکرار از آگهی ها و مشتریان جدید ، به رشد سریع مارک ها کمک می کند.

گتی
سالهاست که این قیف جز integ لاینفک دنیای بازاریابی است - در واقع 122 سال. اولین بار توسط یک مدیر آژانس به نام الیاس سنت المو در اواخر دهه 1890 توسعه یافت و راهی را برای بازاریابان فراهم کرد تا سفر مشتری را در سطح عمیق تری درک کنند.
در دهه اخیر ، ظهور B2B ، SaaS و روش ورودی مسیر را برای یک مفهوم جدید هموار کرد. برای اولین بار در مدت زمان طولانی ، متخصصان بازاریابی مجبور شدند که خارج از کانال بازاریابی فکر کنند و روند خرید را کاملاً متفاوت ببینند.
فلایویل که برایان هالیگان ، بنیانگذار HubSpot در سال 2018 معرفی شد ، روی صحنه آمد و به سرعت صنعت بازاریابی را از پا در آورد. این مفهوم برای به چالش کشیدن طرز تفکر بازاریابان در مورد مشتریان ، و مشارکت آنها در تجارتشان ایجاد شده است.
قیف بازاریابی با تجسم سفر خریدار به عنوان یک قیف بزرگ که هرچه بیشتر چشم اندازها را به سمت بالا جذب می کند و آنها را به سمت پایین فیلتر می کند ، کار می کند با این امید که حداقل تعدادی از آنها مشتری شوند. با این حال ، اگر در عوض هر یک از چشم اندازها بخشی از یک چرخ غول پیکر چرخان ، حرکت ساز باشد ، چه می کنید؟ چرخ فلک بازاریابی که رشد تجارت شما را تسریع می کند و به شما کمک می کند باهوش تر و سریعتر به اهداف خود برسید.
بیشتر برای افراد مضروب ، خفه و زنده سوخته: 350 تراجنسی در سال 2020 کشته شدند مدیران ارشد آمریکایی عمدی غیر قابل تصور: اگر ترامپ از کاخ سفید خارج نشود ، چه اتفاقی می افتد؟ بیل گیتس را ببینید اگر به سوالهای معمول مصاحبه شغلی پاسخ 30 ثانیه ای بدهید تیم یکی از معدود افرادی است که هنوز به مفهوم قیف بازاریابی چسبیده است ، وقت آن است که تغییر از قیف به چرخ فلک را بررسی کنیم. در اینجا دلیل آن است.
مشکل با قیف بازاریابی

HubSpot یک نمونه عالی از قیف بازاریابی خوب در محل کار است. (افشای کامل: شرکت نویسنده یک HubSpot Platinum Partner است.) از مدل قیف بازاریابی برای تبدیل شدن به غول صنعت امروزی استفاده کرد. پس چرا تغییر سرعت ناگهانی؟
مدل قیف بر اساس این ایده است که چشم اندازها از طریق یک مرحله آگاهی وارد فرآیند خرید می شوند و سپس به مرحله بررسی و به مرحله تصمیم گیری می روند ، در این مرحله آنها خرید خود را انجام می دهند. این استراتژی خطی تغییرات قابل توجهی در نحوه یادگیری مشتری در مورد یک نام تجاری و خرید محصولات در عصر دیجیتالی که امروز در آن زندگی می کنیم را در بر نمی گیرد.
بیشتر
اکنون ، چشم اندازها می توانند در فازهای مختلف چرخه فروش به قیف وارد شوند. اینترنت ، رسانه های اجتماعی و سایر فناوری های مدرن به خریداران این امکان را داده است تا تحقیقات خود را انجام دهند. آنها می توانند مرحله آگاهی را به کلی نادیده بگیرند و اساساً خود را در فرآیند خرید بگذرانند بدون اینکه هرگز با نماینده فروش صحبت کنند.
اس ام اس مارکتینگ
یکی دیگر از معایب ساختار قیف خطی این است که با مشتریان مانند یک فکر بعدی رفتار می کند. بازاریاب ها ماه ها با پرورش پیشتاز در هر مرحله از سفر خریدار خود صرف می کنند تا اینکه سرانجام به یک تصمیم می رسند. پس از اتمام خرید آنها ، آنها از پایین قیف خارج می شوند و دیگر هرگز دیده نمی شوند.
سپس بازاریاب با یک چشم انداز جدید همه چیز را دوباره شروع می کند. تمام آن وقت و تلاشی که برای ایجاد رابطه با مشتری برای خرید یکبار مصرف انجام شده است ، یک تن کار فقط برای بازگشت مستقیم به یک مربع است.
فواید چرخ لنگر
از طرف دیگر ، چرخ دنده فاکتور مهمی را در نظر می گیرد که صنعت مدرن بازاریابی را متحول کرده است: ظرفیت مشتری برای تبدیل شدن به یک مروج فعال یک برند.
امروز ما قادریم محصولات و خدماتی را که دوست داریم با کلیک یک دکمه با دوستان ، خانواده و پیروان خود به اشتراک بگذاریم. با در نظر گرفتن این جنبه اصلی ، شما می توانید تمام وقت ، انرژی و منابع مورد نیاز برای پرورش سرب را به فروش برسانید و آن را به یک استراتژی قدرتمند هدایت کنید که برای تبدیل مشتری به مبلغین وفادار تجارت شما کار می کند.
مفهوم چرخ دنده ساده است. مانند هر چرخ دیگری کار می کند. همانطور که با انرژی بیشتری به آن غذا می دهید ، چرخش آن سریعتر و سریعتر آغاز می شود. هنگامی که برای بازاریابی استفاده می شود ، مشتریان راضی انرژی هستند که چرخ را چرخانده و حرکت می دهد. آنها نیروی محرکه رشد تجارت شما هستند.
چگونه می توانید تضمین کنید که خریداران چرخ دنده شما را چرخ می دهند؟ نکته اصلی این است که در هر مرحله از تجربه خرید مشتری و حتی پس از اینکه خرید خود را به پایان رساند ، بر لذت بخشیدن به مشتری تمرکز کنید. با این کار می توانید به مشتریان القا کنید که تجربه خود را به اشتراک بگذارند و در نتیجه تجارت بیشتری را سر راه خود قرار دهند.
ساختار قیف این ایده را تشویق می کند که تمام منابع شما را فقط در درآمدزایی متمرکز کند. روش دیگر ، مدل چرخ دنده فرصتی برای ایجاد آگاهی از برند و اقتدار تفکر در صنعت شما ایجاد می کند ، که به شما امکان می دهد هوشمندانه تر و کارآمدتر در جهت اهداف بلند مدت خود کار کنید.
انجام تغییر از قیف به چرخ دنده
با استفاده از چرخ فلک بازاریابی ، می توانید تیم های بازاریابی ، فروش و پشتیبانی مشتری خود را با یک هدف واحد و مقیاس پذیر هماهنگ کرده و یک استراتژی ورودی موثر را در اطراف آن تدوین کنید. همانطور که کل سازمان شما با هدف جلب رضایت مشتری کار می کند ، شما یک چرخ دنده سریع چرخان خواهید ساخت که شرکت شما را به آینده ای موفق تر تسریع می کند.
بیشتر بخوانید
انتقال به استراتژی چرخ دنده به زمان و تنظیم اساسی نیاز دارد. برای اینکه تیم های خود را تراز کنید و تلاش خود را برای دستیابی به یک هدف ساده انجام دهید ، ابتدا می خواهید اصطکاک هایی را که می تواند سرعت چرخ شما را کند کند. نکته اصلی شناسایی هر زمینه ارتباطی و سازمانی است که می تواند بهبود یابد.
همچنین یک انتقال آرام به ارزیابی معیارهای اصلی عملکردی که برای اهداف شما مهم هستند بستگی دارد. شما می خواهید تعیین کنید که این معیارها در کجا قرار دارند و چگونه با اهداف چرخ دنده شما ارتباط برقرار می کنند.
در آخر ، مراحل چرخ دنده را در نظر بگیرید. برای هر یک از آنها استراتژی های م Estثری تعیین کنید ، ضمن اینکه اهداف خود را برای جذب ، جلب توجه و لذت بردن از مشتریان در نظر داشته باشید.
غذاهای آماده
قیف بازاریابی در دنیای مدرن به سرعت منسوخ می شود. چرخ فلک دید جدیدی در مورد سفر مشتری و ابزارهای مورد نیاز آنها برای ایجاد تجربه خرید هیجان انگیز و لذت بخش برای مشتریان و بازاریابان به بازاریابان داده است. به راحتی می توان گفت که دیگر مسئله این نیست که چرا باید به چرخ لنگر بروید ، بلکه چه زمانی.
شورای آژانس فوربس یک انجمن فقط دعوت برای مدیران موفق در روابط عمومی ، استراتژی رسانه ، آژانس های خلاق و تبلیغاتی است. آیا من صلاحیت دارم؟
مرا در LinkedIn دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید