Nejlepší televizní pořady na maraton, když ste doma zavreni

Na konci obzvláště dlouhých dnů jsme se se svým starým spolubydlícím obraceli jeden k druhému a zeptali se „co dnes večer cítíte pro pohodlné jídlo?“ Zřídkakdy jsme mluvili o skutečném jídle, ale na televizi, na kterou jsme se rádi obrátili, když jsme právě potřebovali něco konzistentního a dobrého, něco, čemu jsme buď nemuseli věnovat velkou pozornost, něco, abychom si udělali čas.

Je těžké vědět, co dělat v krizi, natož jedna, která se bude rozvíjet tak rychle jako pandemie koronaviru. Mnoho z nás - snad většina z nás! - izolují se doma v naději, že jim můžeme zabránit v šíření více, než již bude. Takže pokud se díváte na týdny karantény, existuje několik způsobů, jak můžete čas strávit - a mnoho, mnoho televizních pořadů, které dokáží spálit tolik hodin, kolik potřebujete.

Abychom pomohli trochu zúžit pole, zde jsou některé z představení, která jsem si nedávno užil a / nebo na které jsem se nejčastěji obrátil, když potřebuji jen nějaké pohodlné jídlo. Tento seznam jsem také uspořádal podle délky pořadů - krátkých, středních a dlouhých - takže se můžete rozhodnout, pro jaký druh televizního maratonu jste připraveni.

Přinášíme seznam online seriálů, které byste si mohli doma podívat.

Vánoční slavnosti se letos mohou velmi lišit, ale útěchu lze jako vždy najít usazením před krabičkou s laskavým svolením.

Streamer si užil rekordní rok právě proto, že jsme museli vydržet tolik domácího času, přičemž mnozí využívali uzamčení jako příležitost dohnat nějaký skvělý televizní seriál.

Od nejnovější sezóny The Crown a zbrusu nových slavnostních hitů jako Dash & Lily až po rekordní šachový dramatický seriál The Queen's Gambit si dokázal udržet svůj status na čele smečky a chrlit nový hit po sérii hitů .

A streamer neustále přidává do své již rozsáhlé knihovny nové pořady, staré i nové, se zcela novými přírůstky včetně další série uznávané animované série Big Mouth a Room 2806: The Accusation - nejnovější z dlouhé řady pravdivých omezené série kriminality