Za historią "After" 2019

W oryginalnych opowiadaniach Anny Todd, Harry Styles, którego imię zostało zmienione na Hardin Scott w formalnie, tradycyjnie opublikowanych wersjach, został sklasyfikowany przez wielu jako obraźliwy słownie. Niektórzy twierdzili nawet, że działania postaci utrwalają kulturę gwałtu i przedstawiają historię, która promuje toksyczne i szkodliwe relacje. Wielu fanów piosenkarki namawiało innych w swojej społeczności, aby nie wspierali filmu, twierdząc, że zachmurzy to postrzeganie ukochanej gwiazdy przez innych. I choć tak wiele z ich tweetów może wydawać się młodocianych, oni rzeczywiście hit gwóźdź na głowie, co jest więcej niż można powiedzieć o autora siebie. Zapytany o pochodzenie jej historii i złożoność przedstawiania postaci, która jest powszechnie znana jako bardziej niż inspirowana przez prawdziwą osobę, Todd powiedział: "Kocham Harry'ego Stylesa tak samo jak każdego i nigdy nie zrobiłbym niczego, co zaszkodziłoby jego uczuciom". Todd brzmi bardziej niedojrzały niż prawdziwi nastoletni fani. Jej podziw dla Stylesa nie ma sensu. Ryzyko nie polega na "zranieniu jego uczuć". Istnieje ryzyko, że inni zobaczą postać after 2019 wyraźnie opartą na prawdziwej osobie i posobą z nim negatywne, szkodliwe działania postaci, pomimo faktu, że nawet nie mają być oparte na faktach.

watch After Film online here: https://zalukaj24.com/filmy/after-2019-online-caly-film-cda-zalukaj

Podczas gdy New York Times wyjaśnił, że wolność słowa chroni przedstawianie prawdziwych ludzi jako fikcyjnych postaci, te różnice prawne były prawdopodobnie przeznaczone dla tych, którzy piszą książki na podstawie osobistego doświadczenia, którzy przynajmniej twierdzą, że przedstawiają ludzi, których naprawdę znali lub sytuacje, które mogły się zdarzyć. Fanfiction istnieje w szarej strefie, ponieważ dosłownie dotyczy wydarzeń, które bezspornie nigdy się nie wydarzyły. Ponadto fanfiction jest dość nowym zjawiskiem, które poprzedzało prawa o zniesławieniu, które dyktują, co można, a czego nie można napisać. Jak uchwalić prawo, co można napisać o prawdziwych ludziach, używając ich prawdziwych imion, tworząc dowolny scenariusz, jaki chcieliby? Ktoś mógłby napisać historię opisującą na przykład Taylor Swift lub Arianę Grande popełniającą morderstwo. W rzeczywistości, wiele z tych prac prawdopodobnie istnieje, strony i strony zbierające kurz w jakimś ciemnym zakątku sieci world wide web.

Tak naprawdę, nie powinniśmy skupiać się na "Po", ponieważ jest nieoryginalny, nudny i mdły. Powinniśmy skupić się na "Po", ponieważ podkreśla wyraźny nadzór we współczesnym społeczeństwie. Ponieważ faktem jest, że kiedy "After" został wydany w Internecie, jeden rozdział na raz, to nie zebrać ponad miliard wyświetleń i czytelnicy dodali sześć milionów komentarzy po drodze. Przez cały czas, Todd mógł opisać wygląd Harry'ego Stylesa i użyć jego prawdziwego imienia. Więc nawet jeśli postać nie była problematyczna, nawet jeśli napisała go jako hojną, życzliwą duszę, która powinna zostać przekształcona w świętego, czy nie byłoby to nadal w porządku? Czy nie jest to najwyższe naruszenie jego osobistej autonomii? Filmy i książki mogą być złe. W końcu "zły" jest całkowicie subiektywny. Ale kiedy zdecydowaliśmy, że mogli się mylić, co prawda i bez odpowiedzialności, z nazwiskami i twarzami prawdziwych ludzi?