Edit product

$500

Nevresim Takimlari

Nevresim yorganın üzerine geçirilen, daha temiz kalmasını sağlayan bir üründür. Farklı tasarımlara sahip nevresim takımlarıyla odanızda şık bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

Elart Çeyiz olarak 2001 yılında ev tekstili ürünleri satmak amacıyla kurulduk. Müşterilerimizden aldığımız güçle kısa sürede büyüdük. Günümüzde 500’ü aşkın bayimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ürünlerimiz %100 yerli üretimdir. Cildinize zarar vermeyen malzemeden üretilmiş olup, tahrişe neden olmaz. Kanserojen ve alerjenik maddeler içermez. Satışını yaptığımız nevresim takımları için kullanma talimatı sitemizde mevcuttur. Talimatlara uygun olarak yıkama ve kurutma yapmalısınız.

Nevresim Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak dikkat etmeniz gereken nevresimin kalitesidir. Pamuk, saten ve bambu kumaş tercih ederek dört mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilen nevresimler cildinizin dostudur. Nefes alan yapıları sayesinde ısıyı dengeleyerek rahatça uyumanızı sağlarlar. Nemi ve teri emdikleri için özellikle yaz aylarında çok kullanışlı olacaklardır. Nevresim takımının ebatları çok önemlidir. Yatağınıza ve mevcut yastıklarınıza uymayan takımlar kullanım açısından rahat olmayacaktır. Bu ürünler çok sık yıkanmaktadır. Bu nedenle satın alırken rengi atmayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Satışını yaptığımız ürünler akmazlık testlerinden başarıyla geçmiştir. Talimatlara uygun olarak yıkadığınızda herhangi bir akma problemi görülmeyecektir. Takım içerisindeki çarşafın lastikli olup olmadığına dikkat etmenizi öneririz. Lastikli olanların kullanımı çok daha pratiktir.

Firmamızın satışa sunduğu nevresim takımları ISO-9001 kalite standartlarına sahiptir. İnternet sitemiz üzerinden ya da Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Vereceğiniz tüm kişisel bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunacaktır. Bizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde kargo bizden! Saat 15.00’a kadar yaptığınız alışverişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Satın aldığınız ürünü isminize özel teşekkür notu ve sürpriz hediyemiz ile özenle paketliyoruz. Elart Çeyiz olarak ürünlerimize olan güvenimiz tamdır. Ancak memnun kalmamanız durumunda 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade imkânı sunuyoruz.

Tek ve çift kişilik nevresim takımları satın almak için https://www.elart.com/kategori/nevresim-takimlari adresine göz atabilirsiniz. 

You've purchased this product

See it in your library

View in Library
Sorry, this item is not available in your location.
Sold out, please go back and pick another option.

Checkout

Nevresim Takimlari

Enter your info to complete your purchase

Card

···· ···· ···· 4242
Test card

05/18

Card

Use a different card?

Card

pp paypal

or pay with

We do not keep any of your sensitive credit card information on file with us unless you ask us to after this purchase is complete.

or pay with

You'll be charged US$500.

Your purchase was successful!

We charged your card and sent you a receipt

    Gumroad Library

    Download from the App Store or text yourself a link to the app

    Good news! Since you already have a Gumroad account, it's also been added to your library.

    Powered by Gumroad